Biz Kimiz

Re-lighting, 2015 yılında kurulmuştur. Üstün elektronik ve ışık bilgisiyle bir çok projelere imza atarak müşterilerin maliyetini düşürmeye yardımcı olmaktadır. 650 w , 1 kw, 2 kw , 5kw eski helojen malzemelerinizi yüksek CRI ve watlı olarak lede çeviriyoruz.

Satıştan sonra herhangi bir ihtiyaç durumunda, orijinal yedek malzeme ile cihazı en kısa sürede onarımını yapıp, malzemenin ilk günkü gibi çalışmasını sağlamaktayız. Arıza tespiti, orjinal yedek malzeme satışı ve software bu hizmetlerimizden sadece bir kaçıdır. Re-lighting ,led ürünlerin  2 sene garantisi olup, herhangi bir sorun olduğunda kartları komple değişecektir.

Biz sürekli yüksek kalitede hizmet ile müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak istiyoruz. İhtiyaçlarını karşılamak için son derece profesyonel bir hizmet sunan tam eğitimli yetkili sertifikasını almış teknisyenlerden oluşan bir ekip oluşturduk. Re-lighting ekibi, müşterilerimizin taleplerini anlamak arıza tespiti yapmak, mekanik, elektronik fonksiyonları ile ürünleri ile ilgili teknik danışmanlık da dahil olmak üzere hizmetler sunmaktadır.

Re-lighting , her türlü teknik konularda ve sorunlarda e-posta desteği vermektedir. malzemenin geçmiş kayıtları ve incelemesi yapılabilmektedir, ayrıca sigorta şirketlerine rapor verilebilmektedir. müşterilerimize düşük maliyetli, profesyonel tasarım, planlama ve kurulum, televizyon, film ve fotoğraf stüdyoları için bir proje yönetim hizmetleri sunmaktayız.